Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Belediyespor Voleybol Takımı Vali Ahmet Çınar’ı Ziyaret Etti

Çanakkale Belediyespor Voleybol Takımı Vali Ahmet Çınar’ı Ziyaret Etti

Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı kulüp başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve takım kaptanı Çanakkale Valisi Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Kulüp Başkanı İsmet Güneşhan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Takım Kaptanı Ayşe Kılıç, Vali Ahmet Çınar’ı ziyaretlerinde hoş geldiniz diyerek Valilik görevinde başarılar dilediler. Ziyarette yönetim kurulu üyelerini tanıtan Kulüp Başkanı Güneşhan, Vali Çınar’a Voleybol Takımı ve Acıbadem Voleybol Ligi hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretçilerine Çanakkale’de görev yapmaktan memnun olduğunu belirten Vali Çınar; “Voleybol 1. Ligi’ne yükseldiğiniz için sizleri gönülden tebrik ederim. Bu başarı Çanakkale gibi küçük bir şehir için büyük bir olay ve fırsattır. Bu fırsatı nasıl değerlendirebileceğimiz, Çanakkale için nasıl bir sosyal getiri sağlayabileceğimiz çok önemlidir. Valilik olarak bizlerde elimizdeki imkanları kullanıp yanınızda olmaya çalışacağız. Ziyaretiniz ve başarı temennileriniz için teşekkür eder, 1. Ligde başarılar dilerim.” dedi.

Ziyarette Takım Kaptanı Kılıç Vali Ahmet Çınar’a, Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımının 17 numaralı formasını hediye etti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir