Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Belediyespor’a Kırıkkale’den Ödül

Çanakkale Belediyespor’a Kırıkkale’den Ödül

Kırıkkalegücü Spor Kulübünün 5 yıldan bu yana gerçekleştirdiği ?Geleneksel Ulusal Yılın Spor Adamları Ödül Töreni?nde Çanakkale Belediyespor ödüle layık görüldü.

Kırıkkalegücü Spor Kulübünün düzenlediği etkinlikte ödül almaya layık görülmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Çanakkale Belediyespor Kulübü yöneticisi ve Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu, ?Çanakkale tarih kokan bir kent. Zaman içerisinde artık bu kent savaş ile değil barış ile anılmaya başladı. Barışı destekleyen unsurlardan birisi de spor. Kentimizde spora sağlanan destek ve olanaklar önemli ölçüde olduğu için Milli Takımlar düzeyindeki kamplara bile tercih nedeni oluyor. Bizlere bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımız Ülgür Gökhan adına bu şilti almaktan büyük mutluluk duydum. Teşekkür ediyorum? dedi.

Konuşmanın ardından ise Çanakkale Belediyespor Kulübü yöneticisi ve Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu ödülünü Kırıkkalegücü Spor Kulübü yetkililerinin elinden aldı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir