Çanakkale Belediyespor’un Hazırlık Kampı Sona Erdi

19 Ağustos 2013

Çanakkale Belediyespor’un topuk yaylasında bulunan Fenerbahçe tesislerindeki kamp sona erdi. Yeni sezon için çalışmalara başlayan boğazın sultanları 8 günden buyana kampta bulunuyor.

Yeni sezon hazırlıkları için Topuk yaylasında Fenerbahçe tesislerinde kampa giren Sultanlar, günde iki idman yaparak sezona hazırlandı. Teknik direktör Vedat Mekik, boğazın Sultanlarının yeni sezon için yaptıkları kampı değerlendirdi. Mekik, çalışmalardan son derece memnun olduğunu, yabancı oyuncuların kısa sürede takıma uyum sağladıklarını, belirterek şunları söyledi:
“Kamp yeri sezon öncesi hazırlık çalışmaları için son derece uygun ve mükemmel bir yer.Çalışma ortamı hem beni hem de sporcularımı etkiledi. Yeni bir takım oluşturduk. Genç oyuncularımızın olduğu kadar uluslararası ve ulusal tecrübesi olan oyuncularımız da var. Takım oyunu için daha çok çalışmalıyız. Hazırlık kampının ardından iki günlük bir izin kullanacağız. Daha sonra çalışmalara devam edeceğiz. Turnuvalara katılmak için çalışmalarımız ve hazırlıklarımız devam ediyor” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir