Çanakkale Bienali Onur Ödülüne Layık Görüldü

11 Kasım 2015

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 25. kez düzenlenen Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı kapsamında Uluslararası Çanakkale Bienali’nin ekibi CABININ’e ‘Sanatsever Kurum Onur Ödülü’ takdim edildi.

ARTİST 2015 / 25. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı, bu yıl 7-15 Kasım 2015 tarihleri arasında, yaklaşık 1000 sanatçının işlerinin sergilendiği galeriler, bağımsız grup ve inisiyatifler ile birlikte 150’ye yakın genç sanatçıyı konuk ediyor. Ana teması “Geçmişe Tanıklık” olarak belirlenen fuar, önemli sergilere ev sahipliği yapıyor.

Fuar kapsamında ise her yıl plastik sanatlara katkıları ve farklı alanlardaki çalışmaları nedeniyle verilen onur ödüllerinin sahipleri belirlendi. Son olarak 27 Eylül-2 Kasım 2014 tarihleri arasında 4. kez düzenlenen Uluslararası Çanakkale Bienali’nin ekibi CABININ ise, Sanatsever Kurum Onur Ödülü’ne layık görüldü. Ödül töreninde bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CABININ Kurucu Direktörü Seyhan Boztepe’ye ödüllerini CHP Kültür-Sanat Platformundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş takdim etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir