Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Boğazgücü Galibiyet Serisine Devam Ediyor

Çanakkale Boğazgücü Galibiyet Serisine Devam Ediyor

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. ligi 8. Haftasında Çanakkale Boğazgücü kendisiyle aynı puanda olan Bursa Osmangazi Belediyesi’ni kendi sahasında 65-57 mağlup etti.

Ev sahibi Boğazgücü, kötü başladığı maçı 65-57 kazanarak lig deki 4.galibiyetini de almış oldu. Boğazgücü ligde çıktığı son 5 maçtan da 4 galibiyet alarak çıkışını sürdürdü. Boğazgücü’nde Mehmet Barış 16, Metin Eker 12, Bekir Çetin 13, Gökhan Coşkun 17, Davut Çalışkan 7 sayı ile maçı tamamladı.

Maçta tribünü tamamen dolduran protokol ve Boğazgücü taraftarının desteği de üst düzey oldu. Maçı izleyenler arasında; Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş, İsmail Kaşdemir, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aydın Şirin, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Nüammer Uslu ve Şube Müdürü Dr. Firuz Erdil de vardı. Maçın devre arasında ASKF tarafından Çanakkale’de yılın spor adamı ödülüne aday gösterilen, Yılın Enleri ödülünü kazanan Boğazgücü Takım Kaptanı ve Başkanı Ali Yasin Zengin’e ödülü, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir tarafından verildi.

[Kaynak: canakkalebasketbol.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir