Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Dardanelspor Darıca Gençlerbirliğispor Önünde İddialı

Çanakkale Dardanelspor Darıca Gençlerbirliğispor Önünde İddialı

Çanakkale Dardanelspor 12 Ekim 2008 Pazar günü, 18 Mart Stadı?nda, Darıca Gençlerbirliğispor ile yapacağı karşılaşmaya üst düzey konsantrasyonla hazırlanırken, bu kez hakem ve şans faktörüne fırsat tanımadan sonuca gitmek istiyor.

Haftalık rutin çalışmalarını Teknik Direktör Mustafa Meteertem yönetiminde sıkı bir tempoda sürdüren Boğaz ekibi bu defa hakem ve şans faktörüne meydan tanımadan sonuca gitmek istiyor. Sakat ya da cezalı futbolcunun bulunmadığı Kırmızı-Beyazlı takımda kaptan Selçuk Bice ve arkadaşları mutlak 3 puana şartlandı. Futbolculardaki kazanma arzusunun doruk noktasına çıkmasını sevindirici bir hadise olarak niteleyen Kulüp Genel Menajeri Nahit Güzel ?Galip gelmek zorunda olduğumuz bir maça daha hazırlanıyoruz. Eyüpspor müsabakası artık geride kaldı. Önümüze bakmak durumundayız. Özellikle iç sahada kayıp yaşamak istemiyoruz. Darıca ekibini mağlup edeceğimize inanıyoruz? dedi.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Çanakkale Olay]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir