Çanakkale Dardanelspor’da Görev Dağılımı Yapıldı

10 Aralık 2012

Spor Toto 3.Lig 2.Grupta Çanakkale’yi temsil eden Çanakkale Dardanelspor A.Ş.’de yönetim profili belirlendi.

Yapılan Olağan Genel Kurulda iki statüde yönetim kurulu oluşturulmuştu. Buna göre; Kulübün hukuki, idari ve mali işlerinden ‘İcra Kurulu’ ve kulüp faaliyetlerinden ‘Spor Kurulu’nun sorumlu olacağı belirlenmişti. Genel Kurulda Dardanelspor’un İcra Kurulu şu isimlerden oluştu: Osman Niyazi Önen, Osman Saffet Arolat, Hayrettin Çetinkaya, Suat Durak.

Çanakkale Dardanelspor Spor Kurulunda ise şu isimler yer aldı: Osman Saffet Arolat, Hayrettin Çetinkaya, Osman Niyazi Önen, Erdal Gezen, Erman Büyükgaga, Ali Akol, Hakan Çetin, Ertuğrul Sürgit, Engin Coşkun, Bülent Şarlan, İsmet Güneşhan, Timur Ay, Celal Karakaş, Demirel, Mehmet Yıldız, Suat Durak, Erden Mısırlı, Ahmet Tehci, Aşkın Değirmenci, Barış Harbi, Bülent Büberci, Erhan Tektaş, Fahri Coşkun, Fahri Temiz, Gökhan Bayram, Hasan Yürükçü, İbrahim Ejder, İsmail Öztürk, Kemal Güneşhan, Kemal Yüksel, Orçun Oktay, Öznur Doğangün, Vedat Sezer, Zekeriya Parlak, Murat Öktem.

Dardanelspor’da gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrası seçilen Spor Kurulu toplantısında belirlenen görevler ve bu görevlere getirilen isimler şöyle oluştu.

Osman Saffet Arolat: Başkan
Hayrettin Çetinkaya: Asbaşkan
Suat Durak: Takımdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Erden Mısırlı: Federasyondan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Orçun Oktay: Bürokrasiden sorumlu yönetim kurulu üyesi
Celal Karakaş: Bürokrasiden sorumlu yönetim kurulu üyesi
İsmet Güneşhan: Bürokrasiden sorumlu yönetim kurulu üyesi
Murat Öktem: Organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Vedat Sezer: Basın Sözcüsü ve Televizyon, Medya dan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi
Bülent Büberci: Yerel Amatör Takımlar, ilçeler ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
İsmail Öztürk: Yerel Amatör Takımlar, İlçelerden Sorumlu
Kemal Yüksel: Yerel Amatör Takımlar, İlçelerden ve Taraftarlardan Sorumlu
Engin Coşkun: Altyapı sorumlusu
İbrahim Ejder: Altyapı sorumlusu
Ahmet Tehçi: Hakemler ve gelen takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Kemal Güneşhan: Hakemler ve gelen takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Fahri Coşkun: Hakemler ve gelen takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Barış Harbi: İlan ve dağıtımdan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Mehmet Yıldız: İlan ve dağıtımdan sorumlu yönetim kurulu üyesi
Gökhan Bayram: Üniversite organizasyonlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi
Öznur Doğangün: Üniversite organizasyonlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi

SİYASİLERDEN DARDANELSPORA DESTEK
Spor Toto 3.Lig, 2.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Çanakkale Dardanelspor’a destekler çığ gibi artıyor.

Hafta sonunda Ankara’da oynanan ve Çanakkale Dardanelpsor’un 2-1 üstünlüğü ile sona eren Hacettepe karşılaşmasında takıma Ankara’da bulunan siyasilerden ve derneklerden de destek geldi. CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmail Kaşdemir ve Ali Sarıbaş, eski Çevre Bakanı ve Çanakkale Milletvekili Hamdi Üçpınarlar, esli Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük, Turgut Çamer ve Dardanelpsor ile her zaman iyi ilişkiler sürdüren Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav ve Ankara’da kurulu Çanakkaleliler Derneği yönetici ve üyeleri de takıma destek vermek için Yenimahalle Hasan Doğan stadyumuna geldi. Ankara’daki Çanakkaleliler Derneği yöneticileri, tüm üyelere kısa mesaj çekerek Hacettepe maçına destek vermelerini istedi. Burada cezalı bulunan Dardanelspor Futbol Direktörü Tamer Tuna ile görüşen siyasiler ve Ankara’daki Çanakkkaleliler, şampiyonluk yolunda başarılar dilerken her zaman ellerinden gelen desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade ettiler.

TAMER TUNA CEZASINI TAMAMLADI
Bingöl deplasmanında oynanan ve Dardanelspor’un 4-0 galibiyeti ile sona eren Belediye Bingölspor-Çanakkale Dardanelspor karşılaşmasında gözlemci raporunda belirtilen davranışları nedeni ile disiplin kuruluna sevk edilen ve 4 maç ceza verilen Çanakkale Dardanelspor futbol direktörü Tamer Tuna’nın cezası sona erdi.

Bingölspor karşılaşmasında görev yaptığı kulübede Bingöl taraftarlarında ağır küfürlere, sözlü sataşmalara ve tacize uğrayan ve Belediye Bingölspor taraftarlarının kesici madde ve cisimler attığı Çanakkale Dardanelspor futbol direktörü Tamer Tuna; taraftarları tahrik ettiği yorumu ile ceza almasının ardından 4 maç takımın başında sahada görev alamadı. Kilimli Belediyespor, Manavgat Evrensekispor, İskenderunspor 1967 maçlarının ardından dün de Ankara Hacettepespor karşılaşmasını tribünden izleyen Dardanelspor futbol direktörü Tamer Tuna, 16 Aralık Pazar günü Çanakkale 18 Mart Stadında oynanacak Ümraniyespor maçında sahadaki yerini alabilecek. Öte yandan Manavgat Evrenseki maçı sonrası çıkan olaylar sonucu 7 maç ceza verilen İlhan Faruk’un 5 maç cezası kalırken, 2 maç cezasını tamamlayan Murat Akçay ise 4 sarı kart gördüğü için Ümraniye maçında 1 maçlık cezasını çekecek.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir