Çanakkale Dardanelspor’da Hedef 3 Puan

05 Aralık 2014

Spor Toto 3. lig 2. grupta mücadele eden Çanakkale Dardanelspor hafta sonu İstanbul’da oynayacağı 68 Aksarayspor karşılaşmasından üç puan bekliyor.

Kırmızı-beyazlı takımda Teknik Direktör Fatih Uygun yaptığı açıklamlarda rakibin puan durumundaki yerinin kendilerini rehavete sokmadığını her müsabakada olduğu gibi bu karşılaşmada da hedeflerinin üç puan olduğunu ifade ederken açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“68 Aksarayspor ile oynayacağımız karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak müsabaka saatini beklemeye başladık. Takımımızda cezalı Uğur Parlak ve el taraf kemği kırılan Can dışında eksik futbolcu bulunmuyor. Rakibimizin sıralamadaki yeri bizi hiç rehavete sokmuyor. Rakibimize büyük saygı duyuyıruz. Ne kadar önemli oyunculara sahip olduklarını ve ne kadar değerli bir takım olduklarını biliyoruz. Yaptığımız antrenmanlar ve toplantılarla bu müsabakaya iyi hazırlandığımızı düşünüyoruz. Oyuncularımızın antrenmanlardaki gösterdikleri performans ve konsantreler üst düzeydi. Hala iç saha müsabakalarını kendi saha ve seyircimizden uzak oynuyoruz. Buda rakiplerimiz için ayrı bir avantaj oluyor. Ama biz sezon başından buyana bu sorunun üstesinden gelmeyi bildik. İç saha veya dış saha diye bir ayrım yapmıyoruz. Kendi oyun şablonumuzu ve felsefemizi ortaya koymaya çalışıyoruz. Aksarayspor karşılaşmasında da kendimize yakışacak mücadeleyi yaparak güzel bir oyun sergilemeyi ve sevenlerimize mutlu bir Pazar günü geçirtmek istiyoruz.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir