Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Dardanelspor’un Yeni Teknik Direktörü Ahmet Duman Oldu

Çanakkale Dardanelspor’un Yeni Teknik Direktörü Ahmet Duman Oldu

Çanakkale Dardanelspor Futbol Direktörü Tamer Tuna’nın kulüpteki görevinden istifa etmesinin ardından yeni teknik direktörün takımda Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Ahmet Duman olduğu öğrenildi.

Çanakkale Dardanelspor’da 3 yıldır Futbol Direktörü olarak görev yapan Tamer Tuna’nın 27 Ekim Pazar günü Biga İlyas Bayramında oynanan Konya Anadolu Selçukluspor karşılaşmasından sonra istifasını yönetim kuruluna sunmasının ardından takımın yeni teknik direktörü kulüpte Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Ahmet Duman oldu.

Kulüp Yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Kulübümüzde görevinden istifa eden sayın Tamer Tuna’nın yerine teknik direktörlük görevine kulübümüzde alt yapı koordinatörlüğü görevinde bulunan sayın Ahmet Duman getirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

1957 Çanakkale doğumlu Ahmet Duman’ın bugüne kadar çalıştığı takımlar ve görevleri şöyle:

Kulüp Adı Görevi Sözleşme Başlangıç T. Sözleşme Bitiş T.
DARDANELSPOR A.Ş. GENÇLİK GELİŞİM TEKNIK SORUMLUSU 16.09.2013 31.05.2014
DARDANELSPOR A.Ş. GENÇLİK GELİŞİM TEKNIK SORUMLUSU 29.08.2012 31.05.2013
DARDANELSPOR A.Ş. GENÇLİK GELİŞİM TEKNIK SORUMLUSU 19.08.2011 31.05.2012
DARDANELSPOR A.Ş. U18 TEKNİK SORUMLUSU 26.08.2010 31.05.2011
DARDANELSPOR A.Ş. U18 TEKNİK SORUMLUSU 17.08.2009 31.05.2010
DARDANELSPOR A.Ş. GENÇLİK GELİŞİM TEKNIK SORUMLUSU 22.10.2008 31.05.2009
DARDANELSPOR A.Ş. U14 TEKNİK SORUMLUSU 17.09.2008 31.05.2009
DEMRE BELEDİYESPOR TEKNIK SORUMLU 01.06.2007 31.05.2008
DARDANELSPOR A.Ş. PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 26.10.2005 31.05.2006
PETKİMSPOR PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 17.07.2001 31.05.2002
ÇANSPOR PROFESYONEL TAKIM TEKNİK SORUMLUSU 23.09.1999 31.05.2000
SİMAV EYNALSPOR PROFESYONEL TAKIM TEKNİK SORUMLUSU 04.12.1998 31.05.1999
KEPEZSPOR PROFESYONEL TAKIM TEKNİK SORUMLUSU 13.08.1997 31.05.1998
KEPEZSPOR PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 05.08.1996 31.05.1997
DARDANELSPOR A.Ş. PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 11.07.1994 31.05.1995
DARDANELSPOR A.Ş. PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 13.08.1993 31.05.1994
DARDANELSPOR A.Ş. PROFESYONEL TAKIM ANTRENÖRÜ 13.08.1992 31.05.1993

[Fotoğraf Kaynağı: canakkalespor.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir