Çanakkale EMITT Fuarı’nda Tanıtılıyor

01 Şubat 2014

Bu yıl 30 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

5 nolu salonda bulunan Çanakkale standında Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi’nin yanı sıra, Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Turistik Otelciler Derneği, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, seyahat acenteleri, turizm dernekleri ile ilçe belediyeleri yer alıyor.

Açılışı 30 Ocak Perşembe günü gerçekleşen fuara katılan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, stantları tek tek gezerek Çanakkale temsilcilerinden fuar çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ulusal ve uluslararası katılımcıların yer aldığı fuar alanını da gezen Başkan Gökhan, bir dönem Çanakkale Valisi olarak görev yapan, şimdi ise Eskişehir Valisi olan Güngör Azim Tuna’yı da Eskişehir standında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Kent temsilcileri arasında bulunan Çanakkale Belediyesi standı da fuar katılımcıları tarafından açılış gününde büyük ilgi gördü. Zengin içerikli tanıtım materyalleri ile fuarda yerini alan Çanakkale Belediyesi, aynı zamanda seramik performansı ile de ziyaretçilerin uğrak noktalarından biri oldu.

Turizm yatırım ve faaliyetlerine büyük katkı sunan ve 2 Şubat Pazar gününe kadar açık kalacak olan EMITT Fuarı’nı çok sayıda kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir