Çanakkale Esnafından Örnek Davranış

11 Şubat 2010

Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, üniversite öğrencilerine verdikleri yemek bursu desteği nedeniyle Çanakkale esnafına teşekkür belgesi takdim etti.

Törende bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?nin Çanakkalelilerden büyük destek gördüğünü belirterek; ?Üniversitemiz gelişme sürecini hızla gerçekleştiriyor. Ancak bizim ekonomik olanaklarımızın artmış olması üniversitemizin büyümesinden kaynaklanan bir şekilde bütün ihtiyaçlarımızı karşılamaya yetmiyor. Bütün dünyada da üniversite ile çevre etkileşimi ve karşılıklı yararlanma prensipleri yürütülüyor. Bu çerçevede ilimizde de Çanakkalelilerin büyük desteğini görüyoruz. Bu noktada çok asil bir davranış göstererek öğrencilerimize yapmış olduğunuz katkı için size sonsuz teşekkür ediyorum. Bu katkılarınızın devamını bekliyoruz. Üniversitemizin Çanakkale kenti ile yüzde 99.9 oranında pozitif bir etkileşimi var. Bu gibi bir araya gelişler, katkılar ve etkileşim, bu işbirliğini daha da artıracaktır? dedi.

Konuşmanın ardından ÇOMÜ?de 37 öğrencisine yemek bursu desteği veren Gürhan Beydoğan, İbrahim Yavuz, Nuri Kemal Ataç, Yasemin Baycan, Fevzi Uz, Metin Mendilci, Turan Çelik, Ebru Çam, İsmail Kolçak, Mustafa Hatip, Gülşen Çetinkaya, Metin Ersöz, İsmet Akıncı, K Eren Kemerli, Cihan Isıcak, Emin Şevik, Merkez Optik, Seçkin Optik, Net Optik, Güler Optik, Göz Optik, Zafer Optik temsilcilerine törenle teşekkür belgeleri verildi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir