“Çanakkale İçin Bir Projem Var”

18 Ağustos 2017

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Proje Koordinasyon Merkezinin üzerinde çalıştığı “Proje Pazarı” etkinliği için ilk toplantı Mühendislik Fakültesi Turgut Özal Konferans Salonunda gerçekleşti. Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, dekanlar, enstitü müdürleri ve Çanakkale’nin kamu ve özel sektöründe çalışan temsilcileri katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özden, Proje Pazarı ile ilgili çalışmaların Rektör Prof. Dr. Yücel Acer başkanlığında kısa süre önce başladığını belirterek projenin amacını şöyle açıkladı:

“Üniversitemiz bu yıl 25. yılını kutluyor. Bu vesile ile Çanakkalemize önemli bir etkinlik kazandırmak istedik. Bu etkinlik sayesinde ortaya çıkacak ürünleri katma değer olarak hem kentimize hem üniversitemize kazandırmak istiyoruz. Bu süreci çok hızlı bir şekilde yönetmek istiyoruz. Bu bağlamda sizin önerileriniz de çok önemli. Etkinliğimizin temel noktası “Çanakkale İçin Bir Projem Var”. Özellikle Çanakkale’yi, tüm kamuyu, özel sektörü ilgilendiren Çanakkale’ye katma değer olacak konuları içeren projesi olan kişileri Proje Pazarına davet etmek istiyoruz.”

Prof. Dr. Süha Özden’in konuşmasının ardından Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatör Yardımcısı Uzm. Uğur Serçe, Proje Pazarı’nın ayırtılarını anlatıldığı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından katılımcılar konuyla ilgili görüş ve önerilerini aktardı.

[comu.edu.tr / Eylem Tuna Çoban ]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir