Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin 3. Sayısı Çıktı

22 Nisan 2014

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin üçüncü sayısı çıktı. 18 Nisan 2014 tarihli üçüncü sayıda Kazdağları’nın Muhteşem kadınlarına yer verdik. KA.DER’in yeni Genel Başkanı Zafer Berkol, “KA.DER” hakkında değerlendirmelerde bulundu. Anzak Kurabiyesi’nin bilinmeyenlerini Meryem Güçlüol ile birlikte hatırladık. İki kız kardeş Nazan Türker ve Rahşan Ersezer tarafından işletilen Baykuş Coffee Shop’a konuk olduk. Çanakkale’ye Japonya’yı sevdiren ÇOMÜ Japon Dili Eğitimi Anabilim Dalı Okutmanı “Yukiko Kondo”, bizleri çok eskilere götürdü. Barış Gelini Pippa Bacca, ölümünün 6’ncı yılında unutulmadı.

Bu sayımızda Koza Gençlik Derneği’nin yardımlarıyla Avrupa gönüllüsü olan Esra Alpaslan, Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, Dr. Arzu Başaran Uysal, Güzellik Uzmanı Ayper Şahin ve Katina Karanikola gazetemizin içeriğine yazılarıyla katkıda bulundu.

15 günlük periyotlarla ayda iki kez, 2000 baskı adedi ile basılan gazetemiz tamamıyla özel haberlere, röportajlara ve kadın köşe yazarlarına yer veriyor. Gazeteyi, Otel Kara Üzüm, Susam Cafe, Cafe Sürpriz, Yalı Hanı, Cafe Class,Öküz Kültür Cafe&Bar,Baykuş Coffee Shop, Türkan Saylan Sosyal Tesisleri,Barduck Cafe&Bar ve Cadde Tekel Shop dağıtım noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca gazetemize (0286) 214 33 93 nolu telefondan ulaşarak abone olabilir ya da güncel sayımızı talep edebilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir