Çanakkale – İstanbul Uçak Seferleri Başlıyor

27 Eylül 2017

Çanakkale – İstanbul arası uçak seferleri 6 aylık bir aranın ardından 29 Ekim 2017 tarihinden itibaren yeniden başlıyor. Uçak seferleri haftanın 7 günü, Atatürk Havalimanı’na yapılacak.

canakkaletravel.com’a konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dardanel Turizm Firma Yetkilisi Zafer Güneş, 6 ay önce iptal edilen Çanakkale – İstanbul uçak seferlerinin 29 Ekim 2017 tarihinden itibaren yeniden başlayacağını belirterek, “Çanakkale-İstanbul uçak seferlerinin kaldırılmasının ardından Çanakkalelilerden büyük tepki oldu. Bu hatta seferlerin yeniden başlatılması istendi. Bizlerde bunun üzerine Dardanel Turizm olarak bu hatta uçak seferlerinin yeniden başlaması için başka uçak firmaları ile temasa geçtik. Yaklaşık 4-5 aydır süren görüşmelerimiz sonuç verdi ve 29 Ekim 2017 tarihi itibarıyla Onur Air firmasının Çanakkale-İstanbul uçak seferleri yeniden başlatılmasına karar verildi” dedi.

UÇAK FİYATI KIŞ BOYUNCA 75-80 TL

İstanbul-Çanakkale arasındaki uçak seferlerinin Atatürk Havalimanı’na yapılacağını da belirten Zafer Güneş, “Onur Air firması ile yaptığımız görüşmelerde bilet fiyatlarının kış boyunca 75-80 TL olacağı bizlere bildirildi. Yani bir bakıma otobüs fiyatına uçak yolculuğu yapılacak. Uçak sabah Çanakkale’den İstanbul’a gidecek. Akşamda Çanakkale’ye geri dönecek. Gece uçak Çanakkale’de kalacak. Haftanın 7 günü sefer yapılacak. Uçak Atatürk Havalimanı’na inecek” dedi.

[Kaynak: canakkaletravel.com]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir