Çanakkale LEO Grubu’ndan Anlamlı Bağış

25 Ocak 2011

Çanakkale LEO Grubu, Batman Sason Yukarı Tekevler İlköğretim Okulu’na bağışta bulundu.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunlarından Ahmet Alaybeyoğlu’nun öğretmenlik yaptığı, Batman Sason, Yukarı Tekevler İlköğretim Okulu’nda bulunan öğrencilerin zor şartlarda eğitim gördüklerini bildirmesi üzerine Çanakkale LEO üyeleri, kırtasiye malzemeleri, kıyafet oyuncak, kitap, defter gibi okul malzemeleri toplayarak, okula destek de bulundu.

Çanakkale LEO tarafından 2010 ? 2011 çalışma dönemi içerisinde, Çanakkale Lions Kulübü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri, ÇOMÜ personeli ve Çanakkale halkının katkılarıyla toplanan yüzlerce malzeme Batman Sason Yukarı Tekevler İlköğretim Okulu’na gönderildi.

Kulüp Başkanı İlknur Turan, “Çanakkale LEO olarak Sosyal Hizmet aktivitelerinin önemini biliyor ve topluma daha fazla hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de deneyimlerimizi arttırmak için çaba gösteriyoruz. Tüm Leo Grupları gibi, bizler de aramızda yeni isimler görmek ve yeni projeler gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. İlknur Turan bir sonraki kitap bağışının Çanakkale bölgesinde bir okula olacağını ve bu gibi konularda destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Çanakkale LEO üyeleri, sponsor kulüp olan LİONS Kulübe, kargo sponsorluğunu üstlenen Kayseri Gaz Kurumsal İletişim Uzmanı Hasan Korcan Yüce’ye ve kampanyaya destek olan ve katkı sunan herkese teşekkür etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir