Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı

25 Şubat 2011

Sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almayı misyon haline getiren Çanakkale Leo Grubu, daha bilinçli, okuyan ve eleştiren dünya görüşüne sahip öğrenciler yetişmesi için sürdürdükleri “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” adlı kitap kampanyasının ikinci ayağını Çanakkale Kepez TOKİ Anadolu Lisesinde gerçekleştirdi.

Liseyi ziyaret eden Çanakkele Leo Grubu kitap bağışı yaparak liseli öğrencilere destek oldu. Kitap bağışı için liseyi ziyaret eden Leolar “Üniversite öğrencisi olacak kardeşlerimizin eğitimine destek olmak bizim görevimiz. Onların bilinçli bireyler olmaları için kitap okumaları çok önemli. Umuyoruz gelecek yıllarda okuyan, düşünen, bilinçli kardeşlerimizle üniversitemizde öğrenci olarak bir araya geleceğiz” dedi.

Desteğin önemi büyük
Çanakkale Leo grubunu ağırlayan Lise Müdürü ise, eğitim öğretime yeni başlayan okul ile ilgili bilgi verirken, “Eğitim için yapılan bu yardımın bizim için önemi büyük, okulumuz henüz çok yeni bir okul ve bu tür çalışmalardan memnun kalıyoruz” diye konuştu.

Çanakkale LEO Başkanı İlknur Turan, olabildiğince çok sayıda sosyal sorumluluk projesinin içinde bulunmak istediklerini dile getirdi. Bir sonraki “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” kampanyasının 3.ayağını, Çanakkale’nin dezavantajlı bir bölge okulunda gerçekleşeceğinin altını çizerek, önümüzde ki günlerde yeni projelerini hayata geçireceklerini söyledi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir