Çanakkale LEO Kulübü Üye Alım Töreni Gerçekleşti

27 Eylül 2011

2005 yılından beri Çanakkale’de birçok anlamlı Projeye imza atan Çanakkale LEO Kulübü bir süredir aday üye olan ve bu sürede kulübe projelerle anlam kazandıran aktif adayların üye alımı gerçekleşti.

LEO Kulüp Üye Alım Töreni’ne LİONS Kulüp 2011 ? 2012 Dönem Başkanı Tülay Güzel, Advisor Öznur Doğangün, LEO Kulüp Başkanı Egemen Zöngür, LİONS ? LEO Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda konuk katıldı.

2011- 2012 LEO Kulüp Dönem Başkanı Egemen Zöngür yaptığı açılış konuşmasında gerçekleştirdikleri etkinlikleri aktardı ve yakın zamanda gerçekleştirecekleri, “Atık Pillerin Geri Dönüşümü Projesi”ni anlattı. Zöngür konuşmasında; “Proje kapsamında, 118-K bölgesinden başlayarak (Çanakkale ve Çevre İller), Çanakkale Katı Atık Yönetim Birliği (ÇAKAB) ile ortak başlatılan atık pillerin, toplama malzemelerini evlere ve kurumlara dağıtacak. Çanakkale LEO Kulübü Türkiye’ deki tüm leolara önderlik edeceği bu projede Çanakkale merkezde 10.000 atık pil kutusu dağıtmayı hedefliyor. Böylelikle geri dönüşümlü malzemelerin doğaya zarar vermeden tekrar geri kazanılması alışkanlığını önce Çanakkale’de sonra tüm illerde yaymayı istiyoruz. Sponsor kulüpleri olan Çanakkale LİONS kulübünün de desteğini alan Çanakkale LEO Kulübü, çevre bilinci konusunda söz getirecek projelerle gündeme gelecek.” dedi.

Tören LEO Kulüp Başkan Yardımcısı Gökçe Güzel’in, üyelerin özgeçmiş sunumlarını yapması ve aday üyelerin LİONS Kulüp üyeleri tarafından rozetlerinin takılmasıyla son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir