Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’den Biga TSO Ziyareti

30 Kasım 2013

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen 29 Kasım 2013 Cuma günü Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO)’nı ziyaret etti. Üzen’i Oda’ya gelişinde Biga TSO Meclis Başkanı Eşref Temiz, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Akyıl ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri karşıladı.

Biga TSO Meclis Başkanı Eşref Temiz, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Üzen’e ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Başkan Üzen de hem yeni seçilen Oda yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundu hem de 05-08 Aralık 2013 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek Travel Turkey Turizm Fuarı’nda Çanakkale’nin ‘Onur Konuğu İl’ olduğunu ve ilçeleriyle birlikte Çanakkale’nin 950 m2‘lik bir standda tanıtılacağını, bu standda Çanakkale’de üretilen tarım ve gıda ürünlerinin turizm sektörü ile içiçe tanıtımının amaçlandığını belirterek Çanakkale oda ve borsalarıyla bilikte bu fuardaki tanıtıma katkı verilmesi gerektiğini ifade etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eşref Temiz de konunun Oda yönetimi tarafından değerlendirileceğini ve Çanakkale’nin tanıtımı için gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir