Çanakkale Ticaret Borsası Üyelerine Online Eğitim…

08 Ağustos 2017

Çanakkale Ticaret Borsası, üyelerine ücretsiz online eğitim alma imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Çanakkale Ticaret Borsasının iştiraki olduğu Trakya ABİGEM A.Ş. işbirliği ile sunulacak hizmet hakkında açıklamalarda bulunan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, eğitimleri tamamlayan üyelerin e-sertifika almaya hak kazanacaklarını belirterek “Üyelerimize sunulan eğitim hizmeti www.abigemakademi.com web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat diledikleri zaman sisteme dahil olabilecekleri ve ister telefondan, ister tabletten veya bilgisayardan eğitimlere ulaşabilecekleri bir sistemdir. Site üzerinden, temel işletme yönetiminden kişisel gelişime kadar çeşitli konularda eğitim alabilecek olan üyelerimiz, her bir eğitim modülünü tamamladıklarında e-sertifika almaya hak kazanacaklar.” dedi.

“Üyelerimize dünya ile rekabette avantaj sağlayacak”

Üyelerin, çalışanlarının eğitimi gibi hem zaman hem maliyet gerektiren zorluklarla baş etmek zorunda kalmadan eğitimlere kendilerinin belirleyecekleri zaman dilimlerinde katılabileceklerini belirten Başkan Kaya Üzen sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi:

“Bu sayede, üyelerin iş hayatında öne çıkmaları, yaptıkları iş ve işlemlerin teorisini pratik olarak öğrenmeleri ve uygulama için ön çalışma yapmaları için kişisel gelişime katkı sağlanacaktır.
Üyelerin eğitime başlamaları için borsa tarafından kendilerine gönderilecek parola ile siteye girdikten sonra yalnızca adı-soyadı ve çalıştığı işletme ile ilgili bilgilerini belirtmeleri yeterli olacaktır. İlk etapta, 50 başlıktan oluşan e-eğitim konularını gelecek zamanlarda daha da genişletmeyi düşünüyoruz. Gerçekleşecek online eğitim sistemi projemizin üyelerimize dünya ile rekabette avantaj sağlayacağı kanaatindeyim. Üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, üyelerimizi online eğitim sistemimizden yararlanmaya davet ediyorum.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir