Çanakkale Ticaret Borsası Ezineli Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu

30 Temmuz 2013

Çanakkale Ticaret Borsası, Ramazan Ayı vesilesiyle geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeklerine hız kesmeden devam ediyor. Ticaret Borsası 29 Temmuz 2013 Pazartesi akşamı Ezineli üyelerine yönelik iftar yemeğini Geyikli?de düzenledi.

Hotel Sunset?te yapılan iftar yemeğine Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salamon Halyo, Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Üyesi Zakir Tanrıkulu, Meclis Üyeleri Ali Engürlü, Necmi Yıldırım, Mehmet Ok, Sinan Erdoğan, İsmail Koşan, Cengiz Yanmaz, Natık Civir, Genel Sekreter Sevcan Elver’in yanısıra, Ezineli üyeler ve basın mensuplarından oluşan 150 kişi katılım sağladı.

Yemek Sonrası konuşma yapan Meclis Başkanı Abdullah Deniz; İftar yemeklerinin Ticaret Borsasının kültürü olduğunu, Borsa Üyeleri, aileleri, ve iş dünyasının temsilcileri ile bir araya gelinen mütevazı toplantılar olduğunu vurguladı. Deniz konuşmasında, “Amacımız bir yandan hep birlikte iftar yapmanın manevi hazzını yaşarken diğer yandan yakın ilişkilerin ve iletişimin güçlenmesine katkı sağlamak ve faydalı bir görüş alışveriş ortamı oluşturmaktır. İftarların bizleri bir araya getirdiği, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiği ortadadır” ifadelerini kullanırken “Seçimlerle birlikte oluşan yeni meclis kurulu ile Borsamızı ve üyelerimizi en iyi yerlere taşımak için mesai harcamaya başlamış bulunmaktayız. Bunu yaparken her kesimin desteğini, önerilerini ve katkılarını bekliyoruz” dedi.

Son olarak, katılım yapan herkese teşekkür eden Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Mübarek Ramazan-ı şeriflerini tebrik ederek sözlerine son verdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir