Çanakkale’de “Aile İçi Etkin İletişim ve Çocukta Özgüven Gelişimi” Konulu Seminer

22 Eylül 2008

Çanakkale’de Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Pedagogu Cumhur Çırnaz tarafından verilen, “Aile İçi Etkin İletişim ve Çocukta Özgüven Gelişimi” konulu seminer büyük ilgi gördü.

Lions Kulübünün organizasyonunda Çanakkale Koleji’nde gerçekleştirilen ve 2 saat süren work shop şeklinde sunulan seminerde, çocuklarda özgüveni oluşturmak için öncelikle velilerde özgüvenin oluşmasının önemine dikkat çeken Cumhur Çırnaz, öfke kontrolünden stres yönetimine kadar pek çok konuya değinerek, “Her çocuk farklı bir parmak izi, farklı bir karakter taşıyor. İşte bu farklılıkları gözeterek çocukların birer birey olarak kabul edilmesi ve ona göre davranış modellerinin geliştirilmesi gerekiyor” dedi.

Seminer sonrası Başkan Nur Aka tarafından Cumhur Çırnaz ve Çanakkale Koleji Rehber Öğretmeni Özgür Öner?e plaket ve kulüp flaması takdimi yapıldı.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • AYLA KAYA DILAVER
    20/08/2010 23:22

    merhaba cumhur by ben ayla uc bucuk yasında bır oglum var orduda oturuyorum ve pedegok bulmakta zorlanıyorum oglumun ıkı aydır huyu degıstı bıraz babanneye duskun bı cocuk babannede adanaya gıttı uc aylına gece lerı uyumuyo korkuyorum benı bırakıp gıtme anne dıyo babannem gıttı zaten dıyo kelebek dıyo arba dıyo ama gozlerı kapalıaglıyo sınırlerım bozuluyo herseye aglıyo bagrıyo gecen gece uc kere sankı sınır krızı gecırdıne esıme gıdıyo ne bana babada bıraz bagırdı bende vurdum ıkı tokat attım kendıne gelsın dıye cunku gozlerı kapalı uyku halınde aglıyo sabah yedı de yatıyorum her ıkımızıde yazık dayanamıyorum cocugun bu halıne ne olur yardım edın tesekkur ederım

  • dilek
    31/01/2009 21:05

    Merhaba,Çanakkalede pedagog bulmakta zorlanan bir anneyim.1 ay önce eşimden boşandım ve 8 yaşında bir oğlum var. velayeti bana verildi. babasıyla istediği zaman görüşebiliyor fakat biraz saldırganlaştı ve yardıma ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu konuda Cumhur Bey'den yardım almamız mümkünmü?cevaplarsanız sevinirim.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir