Çanakkale’de AÖF Dersleri Başlıyor

09 Ekim 2014

Çanakkale AÖF Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri İl Koordinatörü ve Çanakkale İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Tekkoyun, 2014-2015 Güz Yarıyılı ve dönem dersleri hakkında açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Mehmet Tekkoyun, derslerin 1 Kasım 2014 Cumartesi günü başlayıp, 23 Ocak 2015 Cuma akşamına kadar kesintisiz olarak sürdürüleceğini, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi’nde bulunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde işleneceğini, ders başlangıç saatinin ise 18.00 olacağını ifade etti.

Güz Yarıyılında Matematik I, Genel Muhasebe I, İktisada Giriş I, Osmanlı Türkçesine Giriş I, Eski Türk Edebiyatına Giriş: Biçim ve Ölçü, Mikro İktisat, İstatistik I, Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim I, İngilizce I, Türk Vergi Sistemi ve Denetim derslerinin müfredatta olduğunu belirten Tekkoyun,

“Derslerimize 1 Kasım’da başlayacağız. Derslik olarak Terzioğlu Yerleşkesi’nde bulunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni kullanacağız. Takvimimizde ara sınavlar 6-7 Aralık 2014, dönem sonu sınavları ise 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde gözükmektedir. Yeni eğitim-öğretim döneminin bütün öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, şimdiden herkese başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir