Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Belediye, Süs Havuzunu Çiçeklik Yapıyor

Çanakkale’de Belediye, Süs Havuzunu Çiçeklik Yapıyor

Çanakkale?de iskele meydanında yer alan ve bakımsızlık sebebiyle sürekli eleştirilen süs havuzu çiçeklik haline getiriliyor.

Çanakkale Belediyesi yetkilileri iskele meydanında bulunan süs havuzunun kullanılmaması sebebiyle çiçeklik haline getirileceğini belirterek, ?Buradaki çalışmalarımız sürüyor. Havuzun içini toprak doldurduktan sonra üzerini çiçeklendireceğiz? dedi.

Bu arada Çanakkaleliler ise belediyenin yerel seçimler öncesi başlattığı bu çalışmaya tepki göstererek, ?Çanakkale?nin en önemli noktasında yer alan ve 8 yıldan buyana da bakımsızlık sebebiyle herkesin tepkisini çeken süs havuzunun içinin toprak doldurularak çiçeklendirilecek olması çok ilginç. Belediye buraya ilimizi sembolize edecek bir şey yapmalı. Aksi halde çiçeklik haline getirilen bu havuz burada komik bir görüntü oluşturacak? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

koksal (01/01/2009 11:51)

Beceriksizliliğin daniskası.Kentin dışaaçılan pencerinde var olan havuzu bile adam gibi çalıştıramadık.Kolayını bulup içine çiçek ektik.cadde ortasındaki refüjlerde var olan yeşili koruyamadık bunları da taş yaptık.Bu ne yaman bir çelişkidir.Sn.Başkan Ekibin sana çelme takıyor farkındamısın.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir