Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Çöp Toplamada Yeni Düzenleme

Çanakkale’de Çöp Toplamada Yeni Düzenleme

Çanakkale Belediyesi yeni düzenli depolama alanının hizmete girmesi ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için gece çöp toplama ve taşıma faaliyeti sürdürülen bazı mahallelerde 1 Mayıs 2010 tarihinden itibaren yeni uygulama başlattı.

Belediye yetkilileri kent genelinde sürdürülmekte olan çöp toplama ve taşıma faaliyetinin özellikle mahalleler bazında ağırlıklı olarak gece sürdürüldüğünü belirterek, ?Yeni düzenli depolama alanının hizmete girmesi ve halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için gece çöp toplama ve taşıma faaliyeti sürdürülen bazı mahallelerde 1 Mayıs 2010 tarihinden itibaren gündüz çöp toplama programına geçilecek. Bu nedenle Esenler, Cevatpaşa, İsmetpaşa ve Barbaros Mahallesinde gece 22.00 ve 06.00 saatlerinde sürdürülen çöp toplama ve taşıma faaliyeti gündüz 06.00 ve 15.00 saatleri arasında icra edilecek. Namıkkemal, Fevzipaşa ve Kemalpaşa Mahallesinde ise gündüz trafik ve araç parkı yoğunluğu nedeniyle çöpler gece 23.00 ve 08.00 saatleri arasında toplanacak. Halkımızın ikamet ettikleri mahalleleri göz önüne alarak belirtilen saatlerde çöplerini çıkartmalarını itiyoruz? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir