Çanakkale’de Elektrik Ve Su Kesintisi!

05 Eylül 2016

Çanakkale’de bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak. Ayrıca içme suyu hatlarında yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle de su kesintisi gerçekleşecek.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ)’den yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 9 Eylül Cuma günü sabah 05.30- 0630 ile akşam 17.00- 18.00 saatleri arasında Çanakkale Merkeze Bağlı; Karacaören Köyü, Esenler Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi, OSB İçme Suyu Tesisi, Belediye Arıtma Tesisi ve Terfi İstasyonu, UNTAŞ A. Ş., Kale Gıda, Tüvtürk, Emek İnşaat, Ticaret Borsası, Trutaş AŞ., Çalışkanlar Beton, Yarı Açık Ceza İnfaz Kurumu, Küçük Sanayi Sitesi ve hurdacılar bölgesinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi. Yetkililer, elektrik kesintisi nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için vatandaşların gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıda bulundu.

Çanakkale Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada ise; ” İçme suyu hatlarında yapılan yenileme çalışması nedeniyle Şehrimiz, Barbaros mahallesi Beldemiz Mevkii, Panorama Sitesi ve Üç Çam Evleri 07 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 09:00 ile 16:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Kentlilerimizin gerekli önlemleri almaları hususunda önemle duyurulur” denildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir