Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Hırsızlar Köylerdeki Bakkal Dükkanlarını Soydu

Çanakkale’de Hırsızlar Köylerdeki Bakkal Dükkanlarını Soydu

Çanakkale merkeze bağlı Akçapınar ve Halileli köylerinde bakkal dükkanlarına giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler muhtelif gıda maddeleri ile sigara çalarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre ilk hırsızlık olayı Akçapınar köyünde meydana geldi. C.T?nin işletmeciliğini yaptığı bakkal dükkanına gece yarısı giren kimliği belirsiz kişi yada kişiler muhtelif gıda maddesi ile 50 TL para, 34 karton değişik markalarda sigarayı çaldı. Aynı köyde M.M.?nin işletmeciliğini yaptığı kahvehaneye de giren hırsızlar 1 uydu alıcısı ve 70 TL para çaldı. Halileli köyünde meydana gelen diğer hırsızlık olayında ise A.Y.?nın işletmeciliğini yaptığı bakkal dükkanına giren kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslar dükkanda bulunan 4 karton değişik markalarda sigara, ile 300 TL parayı çalarak kayıplara karıştı. Emniyet birimleri hırsızlık olayına karışan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir