Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Turizm Haftası Etkinlikleri

Çanakkale’de Turizm Haftası Etkinlikleri

Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Çanakkale’de vatandaşlar Conkbayırı Deniz Otobüsü ile boğaz turu yaptı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü?nün hafta etkinlikleri kapsamında GESTAŞ ile organize ettiği boğaz turuna Mehmet Akif Ersoy Ticaret Meslek Lisesi?nden öğretmen eşliğinde 29 öğrenci, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Hüseyin Özcan Çocuk Yuvasından 5 öğretmen eşliğinde 7 ila 12 yaş grubu 18 çocuk, ÇAKADER Daniş Acar Huzurevinden hemşire eşliğinde 10 huzurevi sakini, Çanakkale Belediyesi Engelliler Bürosu Müdürü eşliğinde görme, bedensel ve zihinsel engelli 22 kişi ve çok sayıda vatandaş katıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Kadir Savcı gezi esnasında yaptığı konuşmada vatandaşların turizm haftasını kutlarken, müdürlük personeli de yolculara yiyecek ve içecek ikramın da bulundu. Düzenlenen etkinlikte Kilitbahir Kalesi, Havuzlar, Yahya Çavuş, Soğandere, Abide, Morto Koyu, Ertuğrul Koyu, Kumkale, İntepe, Güzelyalı, Dardanos, Kepez gezdirildi. Deniz otobüsündeki yolculuktan keyif alan vatandaşların yanı sıra çocuklar ise koridorlarda ve oturdukları yerlerde oyun oynayarak gezinin tadını çıkardı.

Yaklaşık 1 saat süren boğaz turunun ardından inişlerde vatandaşlara yardımcı olan GESTAŞ personeline de teşekkür eden vatandaşlar, bu tür etkinliklerini devamını istediler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir