Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkaleli Deliler Bu Yıl Kongre Yapmayacak

Çanakkaleli Deliler Bu Yıl Kongre Yapmayacak

Çanakkale Deliler Derneği’nin 15. Olağan kongresinin bu yıl yapılmayacağı açıklandı.

Kendilerini “deli” olarak tanımlayan 40 kişinin bir araya gelerek kurduğu resmi olmayan Deliler Derneği’nin 15. Olağan Genel Kurulu?nun bu yıl yapılmayacağını belirten organizasyon yetkilileri, ?Lapseki ilçesine bağlı Dumanlıdağ’ın zirvesinde gerçekleştirdiğimiz kongremizi bu yıl üyelerimiz arasında yaptığımız görüşmeler sonunda yapmama kararı aldık. Üyelerimizden çoğunluğu kongreye katılmakta çeşitli mazeretler beyan etti. Çoğunluk da buna katılmayacağını belirtince bu yılki kongremizi gelecek yıla ertelemek zorunda kaldık. Gelecek yıl çok daha geniş kapsamlı bir kongre gerçekleştirip adımızı yeniden bütün dünyaya duyuracağız? dedi.

Geçtiğimiz yıl yapılan kongre seçimlerinde Osman Canik ile Metin Kaya başkan olmak için yarışmışlar ve erik ile limonun oy pusulası olarak kullanıldığı seçimde 15 limon oyu alan Osman Canik, Çanakkaleli delilerin yeni başkanı olmuştu.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir