Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkaleliler Toplu Taşıma Araçlarına Alıştı

Çanakkaleliler Toplu Taşıma Araçlarına Alıştı

Çanakkale?de 3 yıl önce hizmete giren Belediye Denetimli Halk Otobüsleri ile günde yazın 24, kışında 39 bin kişinin taşındığı açıklandı.

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses, 17 Haziran 2006 tarihinde hizmete giren Belediye Denetimli Halk Otobüsleri?nin 9 hatta sefer yaptığını belirterek, ?Yazın 24, kışın da 39 bin kişinin bindiği halk otobüslerimizle vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu 3 yıllık süre içinde de 33 milyon 405 bin kişi 9 hattaki 70 otobüsümüzden faydalandı? dedi.

Vatandaşların Belediye Denetimli Halk Otobüsleri?nde binişlerde kullandıkları ?Kent Kart?lara da alıştıklarını belirten Gürses, ?3 yılda ?Kent Kart? sahibi kişi adedi 130 bine kadar ulaştı. Bu da önemli bir oran. Yanlarında ?Kent Kart? olmayan vatandaşlarımız kredi kartı ile de otobüslerden faydalanabiliyorlar? şeklinde konuştu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir