Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’nin Yeni Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu Görevine Başladı

Çanakkale’nin Yeni Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu Görevine Başladı

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne yeni atanan Çankırı Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, yeni görevine başladı.

Çanakkale Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ın Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Ankara’ya atanmasının ardından boşalan yere atanan Çankırı Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu müdürlük önünde gerçekleştirilen karşılama töreni ile görevine başladı.

1961 yılında Denizli’de doğan Osman Zoroğlu Ankara Polis Kolejindeki öğrenimini tamamlayarak, 1983 yılında Polis Akademisinden mezun olduğu öğrenildi. Samsun, Elazığ, Sivas gibi illerde değişik rütbelerde görev yaptığı öğrenilen Zoroğlu’nun 2009 yılı Haziran ayına kadar Polis Akademisi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş, yine Haziran ayı içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi görevini yürüttüğü sırada 7 Haziran 2009 tarihli kararname ile Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandığı belirtildi. 2009 yılından bu yana Çankırı Emniyet Müdürü görevini yürüten Osman Zoroğlu yeni görevine başladıktan sonra birim amirleri ile bir toplantı yaptı.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir