Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’ye Yeni Otogar Yapılıyor

Çanakkale’ye Yeni Otogar Yapılıyor

Çanakkale’de yap işlet devret modeli ile şehir çıkışında 3 bin 800 metrekarelik kapalı alan üzerine yapılacak modern otogar ile ilgili imza töreni belediyede yapıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, modern otogarın şehir çıkışında Organize Sanayi Bölgesi yanındaki 31 bin 694 metrekare açık, 3 bin 800 metrekare de kapalı alan üzerine yapılacağını belirterek, “10 yıllık yap işlet devret modeli ile yapılacak olan yeni otogarımızda 16 yazıhane, 12 büfe, 2 kafe ve tuvaletler bulunacak. 3 milyon 260 bin YTL?ye malolacak otogarımızı yapılan ihale sonunda Boğaziçi Limited Şirketi yapacak. 8 ayda tamamlanacak olan modern otogarımızın hizmete girmesiyle Çanakkalemiz çok daha güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından otogarın yapımı ile ilgili sözleşme Boğaziçi Limited Şirketi yetkilisi Kadir Kılıç ve Çanakkale Belediyesi adına da Başkan Ülgür Gökhan tarafından imzalandı.
İHA

Filtreler:

Yorumunuz