Çanakkale’yi onurlandırdılar…

26 Kasım 2017

Avrupa ve Dünya Şampiyonu sualtı milli sporcuları ve milli takımlar, “Sualtı Sporları Onur Gecesi”nde düzenlenen ödül töreninde buluştu. Gecede, Serbest Dalış Milli Sporcusu Şahika Ercümen ve Serbest Dalış Milli Sporcusu Derya Can, Çanakkale’ye iki özel ödül getirmiş oldu.
Centrel Rent A Car sponsorluğunda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından Titanic Business Hotel’de kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı Onur Gecesi’nde sualtı hokeyi, sualtı ragbisi, paletli yüzme ve serbest dalış branşlarında dünya çapında tarihi şampiyonluklara imza atan milli sporcular ve milli takımlar, antrenörleri ve başarılı spor kulüplerine ödülleri törenle takdim edildi.

Serbest Dalış Milli Sporcusu Şahika Ercümen:
02-09 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya/ Kaş’ta düzenlenen CMAS 2. Serbest Dalış Dünya Şampiyonası’nda Sabit Ağırlık Paletsizde Dünya İkincisi ve Sabit Ağırlık Çift Palet Dünya Üçüncüsü oldu.

Serbest Dalış Milli Sporcusu Derya Can:
02-09 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya/ Kaş’ta düzenlenen CMAS 2. Serbest Dalış Dünya Şampiyonası’nda Sabit Ağırlık Mono Palet Dünya Üçüncülüğü kazandı.

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir