Çan’da Karne Heyecanı

23 Ocak 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesinde 2008-2009 eğitim öğretim yılı yarı yıl tatili başladı.

Çan Kaymakamı Hasan Gözen, ilçedeki ilköğretim okullarını ziyaret ederek, öğrencilere karnelerini verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ile İstiklal İlköğretim Okulu?ndaki karne törenine katılan Kaymakam Hasan Gözen, karne heyecanı yaşayan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrenciler, karnelerini almadan önce şiirler okurken, başarılı karneleri ile dereceye giren öğrencilere de ödül verildi.

Törene Kaymakam Hasan Gözen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan?ın yanı sıra okul müdürleri, daire amirleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Çan?da bu yıl sekiz bin 200 öğrencinin eğitim gördüğü ve 524 öğretmenin görev yaptığı öğrenildi.
İHA

Yorumlar...
  • rümeysa akgedik
    17/07/2009 14:37

    yaaa kmn okulu birkere bnde bu okulun 2008/2009 yılı 8. sınıf öğrencisiydim ancak mezun oldum arkadaşlar okulunuzun kıymetini bilin öğretmenlerinizin arkadaşlarınız idarecilerimizn hepsinin kıymetini bilin onlar gibisini arasanız bulamazsınız onlar bizm 2. ailemz onları çooook seviyorum

  • tuğçe
    29/06/2009 19:27

    bende eskiden bu okluldaydım adım tuğçe taban çok verimli bi okul keşke hala orda okuyo olsydım ama artık mezun oldummm.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir