Çan’ı Öğrenciler Yönetti

Çan’ı Öğrenciler Yönetti
22 Nisan 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı?nın 89?uncu yıldönümü kutlama programında öğrenciler, bir günlüğüne Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

Çan Osman Çaneri İlköğretim Okulu öğrencilerinden Sinem Yılmaz, Beyza Taş ve Engin Emre ile birlikte Kaymakam Hasan Gözen?i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Sinem Yılmaz bir süreliğine Kaymakamlık görevine baktı. Çan Kaymakamı Hasan Gözen, Kaymakam öğrenci Sinem Yılmaz ile arkadaşlarına kitap hediye etti.

Öte yandan Çan Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu öğrencileri de Okul Müdürü Nihat Mutlu ve öğretmenleri İsmail Demir ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan?ı makamında ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler Bensu Öztürk, Çisem Şimşek ve Burak Demirci de hazır bulunurken, Bensu Öztürk bir süreliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

İHA

Yorumlar...
  • Bensu Öztürk
    23/04/2009 14:17

    Meraba ben Bensu Öztürk.Öncelikle bu haberi sitede yayınladığınız için çok teşekkür ederim. Bu haberi görmek beni çok mutlu etti. Tekrar teşekkür ederim.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir