ÇASİAD Yeni Yönetiminden Vali Tuna’ya Ziyaret

21 Şubat 2012

Çanakkale Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (ÇASİAD) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri Vali Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti.

Ziyarette Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumsal rolünün önemine değinen Vali Güngör Azim Tuna, ÇASİAD’ın Çanakkale’nin bir değeri olduğunu söyledi. İşadamlarının öneri ve görüşleriyle her konuda katkılarının bulunduğunu belirten Vali Güngör Azim Tuna, ÇASİAD’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yıldız’ın, çok yönlü olduğunu ve çok iyi mesajlar verdiğini söyledi. Başkalarını ötekileştirmeden aynı çatı altında yaşamanın önemine vurgu yapan Vali Güngör Azim Tuna, konuşmasında “Hepimiz aynı gemideyiz. Bu geminin iyi bir şekilde yol alması ve yüzdürülmesi gerek. Maddi manevi kalkınmanın sürdürülebilir alması gerek. Toplumun her kesiminin gözetilmesi ve refahın tüm kesimlere yayılması gerekiyor” dedi.

Vali Güngör Azim Tuna’nın da yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğunu dile getiren ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yıldız ise Çanakkale’nin bütün yerel dinamiklerini harekete geçirmesi ve herkesi taşın altına elini koyması gerektiğine işaret etti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir