ÇASİAD Yönetimi EXPOTROIA Fuarı İçin İlçeleri Ziyaret Ediyor

13 Mart 2014

Çanakkale Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Akarsu ve yönetim kurulu üyeleri, 14 ? 18 Mayıs 2014 tarihleri arasında ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde ikinci kez düzenlenecek olan EXPOTROIA 2014 Çanakkale Turizm ve Ticaret Fuarı için çalışmalarına hızla devam ediyor.

EXPOTROİA’nın Çanakkale ili için önemini ve fuar ile ilgili detayları anlatmak için ÇASİAD Yönetim Kurulu 11 ilçenin Kaymakam ve Belediye Başkanları önderliğinde yörenin ilgili firmaları ile beraber ziyaretlerini sürdürüyor. Bugüne kadar Lapseki, Biga, Çan ve Yenice ilçelerini ziyaret eden ÇASİAD yönetim kurulu üyeleri, en son Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Gökçeada ilçelerine ziyarette bulundu.

Kaymakamlar Başkanlığında toplanan, ilçelerin önemli firmalarının katılımıyla bir araya gelen ÇASİAD yönetim kurulu üyeleri yoğun ilgiden memnun kaldı. ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu toplantılara katılan firmalara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Erdal Akarsu, “14-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan EXPOTROIA Çanakkale Turizm ve Ticaret Fuarı bu yıl 2’nci yılını kutlayacaktır. 2015 yılında uluslararası fuar olma niteliğini kazanacak olan EXPOTROIA, bir Çanakkale markası olma yolunda yüksek bir ivme ile büyümektedir. Bu durum yalnız ÇASİAD ailesini değil, tüm Çanakkale İli halkını ve iş dünyasını, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarını gururlandırmaktadır. EXPOTROIA Çanakkale ili değerlerinin ulusal ve uluslararası alanda sunulması için önemli bir vitrindir. Bu vitrin ileride daha fazla dış katılımında olacağı uluslarlarası büyük bir organizasyona dönüşecektir” dedi. Bayramiç ilçesindeki toplantı sonunda Yönetim Kurulu üyeleri ÇASİAD üyesi Selma Tahsildaroğlu’nu, Gökçeada ilçesindeki toplantı sonunda ÇASİAD üyesi Nusret Avcı’yı ziyaret etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir