Cemalnur Sargut, “Aile Olmak” Konulu Seminer Verdi

30 Kasım 2013

Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Anafartalar Yerleşkesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam, İl Müdürü Ersin Fırat ve çok sayıda izleyici katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam, ÇOMÜ öğrencilerinin oylarıyla belirlenen 2012 Yılın Enleri Ödül Töreni’nde “Yılın En Çok Okunan Yazarı” olarak seçilen Cemalnur Sargut’a katılımından dolayı teşekkür etti ve şöyle konuştu: “Geçtiğimiz yıl yoğun programından dolayı Sayın Cemalnur Sargut’un ödülünü kendisine ulaştıramamıştık. Bugün bu vesileyle hem ödül törenimizi gerçekleştirmek hem de “Aile olmak” adlı konuşmasıyla sizlerle buluşturmak istedik.”

Açılış konuşmasının ardından “Aile Olmak” adlı konferansı gerçekleştiren Sargut, Çanakkale’de olmasının çok kıymetli olduğunu belirtti ve izleyenlere katılımdan dolayı teşekkür etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat ve eşi günün anısına Yazar Cemalnur Sargut’a palaket takdim etti.

Etkinlik Sargut’un kitaplarını imzalamasıyla son buldu.

[Gökçe Güzel / comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir