ÇGC, Ahmet Şerif İzgören’i Çanakkalelilerle Buluşturuyor

26 Mayıs 2013

Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC), gerek ulusal, gerekse uluslararası birçok kuruluşa verdiği seminerler ve yazdığı kitaplarla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ahmet Şerif İzgören’i Çanakkalelilerle buluşturuyor.

İzgören Akademi ile ‘Farkındalık Eğitimleri’ projesi kapsamında bugüne kadar, ‘İletişim’, ‘Kendi Hayatının Lideri Ol’ ve ‘Türkülerle Stres Yönetimi’ konulu seminerlere imza atan ÇGC, bu kez ise Çanakkalelileri kaçırılmayacak bir söyleşiyle buluşturuyor.

ÇGC Başkanı Burak Gezen, ‘Avucunuzdaki Kelebek’, ‘Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır’, ‘Süperman Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı’ gibi kitapların da yazarı Ahmet Şerif İzgören ile Çanakkalelileri buluşturmak için yaklaşık bir yıldır İzgören akademiyle görüştüklerini söyledi. Çanakkale halkına verdikleri bir söz olduğunu hatırlatan Başkan Burak Gezen, ‘Daha önce düzenlediğimiz seminerlerde Çanakkale halkına bir söz vermiştik. Bu söylemimiz basına da yansıdıktan sonra kamuoyunda oldukça heyecan yarattı. Sayın Ahmet Şerif İzgören’i Çanakkaleliler ile buluşturmak için İzgören Akademiyle uzun süredir görüşmelerimiz sürüyordu. Nihayetinde Ahmet Şerif İzgören’den 30 Mayıs Perşembe günü Çanakkalelilerle bir söyleşi gerçekleştirmesi konusunda söz aldık. Böyle önemli bir şahsiyeti kentimizde ağırlayacak ve hayran kitlesiyle buluşturacak olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Başkan Gezen, Ahmet Şerif İzgören ile Söyleşi’nin, 30 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Terzioğlu Kampüsü, Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleşeceğini belirterek, ücretsiz olan bu etkinliğe tüm halkı davet etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir