CHP Bayramiç Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

25 Ekim 2008

CHP Bayramiç Danışma Kurulu toplantısı Bayramiç belediye düğün salonunda yapıldı.

Yapılan toplantıda kısa bir konuşma yapan CHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, yaklaşan yerel seçimler öncesi bölgelerde incelemeler yaptıklarını belirterek bu tür toplantıların partinin daha da güçlenmesi, ülke genelinde daha fazla il ve ilçede yerel yönetimleri kazanmak için yürütülen bir çalışma olduğunu belirti. Toplantıda söz alan konuşmacıların büyük çoğunluğu ise Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer?in başarılı bir belediyecilik örneği sergilediğini belirti. Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer ise kapısına kilit vurulmak üzere olan bir belediyeyi işler hale getirdiklerini belirterek, ?Çanakkale bölgesin en borçlu belediyeler listesinin birinci sırasında olan belediyemizin borçlarını dönemimizde sıfırladık. Bayramiç Belediyesi beş yıl boyunca bir metre kare yer satmadı. Belediyeyi devraldığımız günlerde paramızı yatıracak banka bulamıyorduk. Halkın belediyeden satın aldığı arsa ve işyerinin haciz nedeni ile tapusunu alamıyordu. Bu mağdur insanlarımızın mağduriyetini giderdik. Belediyemizi haciz kıskacından kurtardık. Bütün araçlarımızı yeniledik. Bugün belediyemizin kasasında bir trilyon nakit parası var. Çanakkale bölgesinde tek resmi hali ilçemizde kuruldu. Yeni pazar yeri yapımına başladık. Çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor,sürümeye de devam edecek? dedi.

CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük ise Türkiye genelinde bu tür danışma kurulu toplantılarının yapıldığını, bu toplantılarla parti içi kırgınlıkların giderilmeye çalışıldığını belirti.

Toplantıya CHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, TBMM İdare Amiri ve CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük, CHP Çanakkale İl Başkanı Serdar Soydan, Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer,CHP İl Genel Meclis Üyesi Muammer Göğüsgeren, İlçe Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir