Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
CHP Bayramiç İlçe Kongresi Yapıldı

CHP Bayramiç İlçe Kongresi Yapıldı

Çanakkale?nin Bayramiç ilçesinde CHP ilçe yönetimi olağan genel kurul toplantısında Kasım Parer başkanlığa seçildi.

Belediye Düğün Salonunda yapılan seçime tek liste olarak giren Kasım Parer ve ekibi partiye kayıtlı 127 delegeden seçime katılan 78’inin oyunu alarak yeni yönetimi oluşturdu. CHP yeni yönetim kurulu Kasım Parer, Mustafa Civir, Birgül Şener, Süreyya Erol, Seçil Ünlü, Onur Uygun, Necdet Varol, Onur Kemal Kocabıçak, Kayhan Taşdöven, Ercan Berk ve Burç Dinç?ten oluştu. Ayrıca seçime katılan delegeler 21 il delegesinin seçimi için oy kullandı.

Kongreye CHP Milletvekili Ahmet Küçük, CHP eski Çanakkale Milletvekili İsmail Özay, Çanakkale İl Başkanı Serdar Soydan, Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Hakan Evirgen, Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, çevre ilçe başkanları ve yöneticileri, bazı il genel meclis üyeleri, parti delegeleri, çok sayıda davetli ve partili katıldı. Seçimde güvenoyu alan Kasım Parer yaptığı konuşmada kendisine ve ekibine güven duyan delegelere teşekkür ederek, ?Partimizi daha güçlü kılmak için çalışacağız. Bizlere güven duyan herkese teşekkür ediyorum? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir