CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu Çanakkale’de

20 Ağustos 2011

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, önceki gün Bayramiç ilçesinde meydana gelen orman yangın alanında incelemelerde bulunmak üzere Çanakkale’ye geldi.

Akşam saatlerinde Çanakkale’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu’nu parti binası önünde CHP Çanakkale Milletvekilleri Serdar Soydan ve Ali Sarıbaş ile İl Başkanı Hamza Karagöz ve partililer karşıladı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, Bayramiç ilçesine bağlı Doğancı köyü yakınlarında meydana gelen 150 hektar tarım, 30 hektar da ormanlık alanla birlikte 5 ev, 2 ahır, 1 saman deposu ve 28 adet küçükbaş hayvan yandığı Doğancı köyünde incelemelerde bulunmak üzere Çanakkale’ye geldiğini belirterek, “Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları ile buraya geldim. Köyde yapacağımız incelemelerimizin ardından hazırlayacağımız raporumuzu genel başkanımıza ileteceğim” dedi.

Kayaloıoğlu ve partililer daha sonra yangın mahalline gitmek üzere Çanakkale il merkezinden ayrıldı.

İHA

Yorumlar...
  • yalçın demir
    27/08/2011 16:16

    sayın genel başkan yardımcım Çanakkale ye yapmış olduğunuz ziyaret bizleri son derece mutlu etti.Ben çanakkale il yönetimi halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısıyım.çalışmalarımızla ilgili sizinle sürekli temas halinde olmayı arzuluyorum.halkla ilişkiler yüksek okulu mezunuyum ve siyasette halkla ilişkilerin önemine inanıyorum.partimizin iyi bir üye potansiyeline kavuşması halkla ilişkiler çalışmalarından geçecegine inancım sonsuz.öncelikle beni face adresine eklemenizi ve yapılan çalışmalardan internet aracılığı ile haberdar edilmemi istiyorum.adresim. yalcindemir17@otmail.com saygılarımla..

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir