CHP Merkez İlçe Yönetiminden Başkan Gökhan’a Ziyaret

28 Ocak 2010

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Avukat Hakan Evirgen ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?ı makamında ziyaret etti.

On kişilik yönetim kurulu üyesi ile birlikte Başkan Gökhan?ı ziyarete gelen CHP Merkez İlçe Başkanı Evirgen, ?Seçilen merkez ilçe yönetim kurulu üyelerimizle birlikte size nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Belediye Başkanımız Ülgür Gökhan, CHP?nin kurucu İl Başkanlığını yapmış ve partimizin Belediye Başkanı olan bir kişi. Gazetelerde bazı olumsuz tablolar çizilmeye çalışılıyor. Belediye başkanımızın yaklaşımı bellidir. Bu tür siyasi yaklaşımları değerlendirmez. CHP Merkez İlçe Örgütü olarak belediye başkanımızla birlikte el ele verip çalışacağız? dedi.

Başkan Gökhan ise yeni görevlerinden dolayı ilçe yönetimini kutlayarak, ?Merkez ilçe ve üç belde belediyesi olarak partimizin sorumluluğunu biliyoruz. Kongreler bittiğinde genel seçimlere hazırlanacağız. Parti içi muhalefet yaşandığı için bazı bütünleşmeler, yakınlaşmalar yapılıyor. Bunlar geçerli değil. Ben bu kentin belediye başkanıyım. Kimseyi ötekileştirmeden hiçbir siyasi ayrım yapmadan herkesle görüşürüm. Parti içi muhalefetin olması parti değiştireceğim anlamına gelmez. Partilerin iktidar olması başka, parti içi iktidar olmak başka. CHP bu tür sıkıntıları gidermek için, iktidar olmak için çalışacaktır? dedi.

Yeni seçilen CHP merkez ilçe yönetimini de değerlendiren Başkan Gökhan, ?Genç dinamik ve seçim yorgunluğu olmayan bir yönetimimiz var. Genel seçimlerde bu heyecanla çalışacağız? şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir