Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
CHP Milletvekili Adayı Ali Sarıbaş’tan Engelliler Haftası Mesajı

CHP Milletvekili Adayı Ali Sarıbaş’tan Engelliler Haftası Mesajı

CHP Çanakkale 1. sıra milletvekili adayı Ali Sarıbaş 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada, engelli vatandaşların haklı taleplerinin karşılanması kadar doğal bir iş olmayacağını belirterek “Fakat asıl düzeltilmesi gereken engel kafalardadır” dedi.

CHP Çanakkale milletvekili adayı Sarıbaş, bugün ülkemizdeki engelli vatandaşların sorunları bulunduğunu ve yerel yönetimlerde dahil sivil toplum örgütlerinin işbirliği ile bu sorunların asgariye indirilmesi kadar doğal bir şey olamayacağını söyledi. Sarıbaş, “Aslında biz fikir engellilerine bakmamız gerekli. Hür düşünceye ket vurmaya çalışanlara bizim ‘dur’ dememiz lazım. Bugün yazdığından dolayı cezaevinde yatan gazeteci sayısı rekora koşuyor. Bugün telefon dinlemeleri iletişim hakkının olmasına rağmen artık bilinen bir gerçek oldu. Bugün dayatmacı zihniyetin, dediğim dedik anlayışının yaygınlaştığı gün. Bizler CHP iktidarında fikir engellilerini ortadan kaldıracağız. Halkımızın dini duyguları üzerinden bile sömürü düzeni kuran fikir engellilerini yok edeceğiz” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir