CHP’li Belediye Başkanları Gelibolu’da Buluştu

11 Nisan 2015

Çanakkale, Bozcaada, Kavakköy, Geyikli, Karabiga, Küçükkuyu ve Kepez’in Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ın daveti ile Gelibolu’da buluştu. Mazeret bildiren Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ise toplantıya katılamadı.

Belediye encümen toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada, açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, “Yeni faaliyet dönemimiz öncesinde çalışmalarımızı değerlendirmek, birlikte üreteceğimiz projeler için fikir alışverişinde bulunmak, birlikteliğimiz içinde gücümüze güç katmak, için biraraya gelmiş bulunuyoruz. Tüm başkanlarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.

Sorumlu bulundukları belediyelerin hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan başkanlar, 7 Haziran 2015’de yapılacak genel seçimlerde üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye hazır olduklarını belirttiler.

Belediye Başkanları, dördüncü toplantının 08 Mayıs 2015 Cuma günü Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ev sahipliğinde yapılmasını kararlaştırdı.

Diğer yandan samimi bir ortamda geçen Gelibolu’daki buluşmada, belediye başkanlarının eşleri de Atatürk Kültür Merkezi’nde sohbet edip, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

[gelibolu.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir