CHP’Lİ ERKEK AYAĞININ TOZUYLA ANKARA’DAYDI

09 Eylül 2016

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve beraberindeki heyetle katıldığı Macaristan ve Romanya ziyaretlerini bitirir bitirmez, ayağının tozuyla geldiği Ankara’da CHP 93. kuruluş yıl dönümü programlarına, Parti Meclisi (PM) toplantısına ve kuruluş resepsiyonuna katıldı.

Erkek, CHP’nin 93. yıl dönümü nedeniyle Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, MYK ve PM Üyeleri, Milletvekilleri ve çok sayıda partiliden oluşan kalabalıkla birlikte sabah Anıtkabir’de Mustafa Kemal Atatürk’ün ve İsmet İnönü’nün mozolelerini ziyaret ettiler. Aslanlı Yol’dan büyük bir kalabalık eşliğinde başlayan yürüyüş, mozolelere çelenk konulması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun, Anıtkabir özel defterini imzalamasıyla son buldu. Bu arada Muharrem Erkek, Anıtkabir’de görev yapan Çanakkaleli Üsteğmen Kerem Barçınlı’yı da ziyaret etti.

Anıtkabir programının hemen ardından CHP Genel Merkezi’nde, Partinin en üst karar ve yönetim organlarından olan ve çok önemli gündem maddeleriyle toplanan PM toplantısına katılan Muharrem Erkek, ardından CHP’nin 93. kuruluş yıldönümü nedeniyle Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genel Merkez’de verdiği resepsiyona katıldı.

Yoğun programının ardından hafta sonu Çanakkale’ye döneceği öğrenilen Muharrem Erkek’in, Macaristan ve Romanya gezilerine dair ayrıntılı bir açıklama yapacağı bilgisi de edinildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir