CHP’liler Kılıçdaoğlu’na Hakarete Suç Duyurusunda Bulundu!

24 Ağustos 2016

Çanakkale’de Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı yöneticileri, sosyal medya üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret eden bir kişi hakkında suç duyurusunda bulundular.

Çanakkale Adliyesi önünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için sosyal medya üzerinden hakaret eden işletmeci hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirten CHP İl Başkanı Nejat Önder; “Bizler sosyal demokrat bir partinin üyeleriyiz. Elbette ki eleştiri varsa; eleştiriye açık bir partiyiz. Ama bu demek değil ki; sinkaflı ve hakaret içeren sözcüklerle birilerinin bizlere özellikle Genel Başkanımıza hakaret etme hakkı vermez. Sosyal medya da benim Genel Başkanıma ağza alınmayacak sözlerle akaret eden şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere yönetici, belediye başkanlarımız ile birlikte burada bulunuyoruz” dedi.
Öte yandan sosyal medyadan hakaret eden kişinin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında “Vatan haini, CHP’yi FETÖ ve PKK terör örgütlerine teslim etti” yönünde açıklamalarda bulunduğu belirtildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir