Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çikolataseverler için yeni bir mekan “Çikolata Rüyası”

Değirmenlik Sokak’ta açılan “Çikolata Rüyası” el yapımı çikolataları ile Çanakkale’de önemli bir marka olmayı hedefliyor.

Çanakkale’de çikolatayı seven her kesim için yepyeni bir mekan açıldı. İki kız kardeş Sibel Kocabıyık ve Hilal Uysal tarafından işletilecek mekanın açılışını, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yaptı. Mekanın açılışında konuşan Başkan Gökhan, “Şeker tadında bir mekanın herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Çikolata Rüyası ile Çanakkale’de farklı bir lezzeti ortaya çıkarmak istediklerini söyleyen Sibel Kocabıyık ve Hilal Uysal, “Çanakkale’de böyle fazla bir mekan olmadığını düşündüğümüz için bu tür bir girişim yaptık. El yapımı çikolatalar ile marka olmayı hedefliyoruz. Tatlılarımızla birlikte Türk kahvemizden yudumlayabilirsiniz” dedi. Mekanda, Türk kahvesi yanında ikram edilen küçük çikolatalar, hediyelik çikolatalar ve el yapımı birbirinden çeşitli çikolatalar yer alıyor.

1

Yorumunuz