Çocuk İstiyorum, Anne Adaylarını Tüp Bebek Konusunda Bilgilendirecek

07 Mart 2013

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER)’nin hazırladığı Tüp Bebek Tedavileri toplantısı Çanakkale’de 12 Mart 2013 Salı günü Türkan Saylan Sosyal Tesisleri Nikah Salonunda saat 14.00’de yapılacak.

Bursa Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Doç. Dr. Şahin Zeteroğlu’nun uzman konuşmacı olarak katılacağı toplantıda tüp bebek tedavilerine başlangıç, hazırlık ve tedavi süreci ayrıntıları ile Çanakkaleli Anne adaylarına anlatılacak.

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği’nden Mukadder Adil’in konuşmacı olacağı toplantıda ÇİDER’in tüp bebek tedavileri çalışmaları da anlatılacak.

Doç. Dr. Şahin Zeteroğlu Kimdir?
Antakya 1968 doğumlu olan Doç. Dr. Şahin Zeteroğlu GaziÜniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kadın hastalıkları doğum Bölümünde yardımcı doçent daha sonra ve Mustafa Kemal Universitesi Tıp Fakültesinde doçent olmuştur.2006 yılından beri Acıbadem Hastanesi Bursa Tüp Bebek Bölümünün başkanlığını yapmaktadır. European Society for Human Reproduction and Embryology (ESHRE)Türk – Alman Jinekoloji ve Obstetri DerneğiTürk Jinekoloji ve Obstetri DerneğiÜreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımcı Üreme Teknikleri DerneğiJinekoloji ve Obstetri Derneği Hatay Şube Başkanı, Türk Perinatoloji DerneğiJinekolojik Endoskopi Derneği üyesidir.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir