Çocuk Kültür Evi Ezo Sunal’ı Konuk Ediyor

Çocuk Kültür Evi Ezo Sunal’ı Konuk Ediyor
09 Kasım 2021

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukları yazarlar ve farklı disiplinlerden sanatçılarla bir araya getirmeye devam ediyor. “Evde Yazar Sohbetleri” başlığıyla çevrim içi olarak yürütülenve Çocuk Kültür Evi‘nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma açılan video sohbetlerin kasım ayı konuğu çocuklar için yazdığı renkli kitaplarla tanınan Ezo Sunal olacak.

Ezo Sunal’ın Çocuk Kültür Evi için özel olarak gerçekleştirdiği ve çocukların kendisine yöneltmiş olduğu sorular üzerinden şekillendirecek olduğu sohbet, 13 Kasım2021 Cumartesi günü saat 14.00’te Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma sunulacak.

Etkinliğin ardından yazarın Masalperest Yayınevi tarafından yayımlanan Kabuğuna Sığmayan Yengeç,Uykusu Kaçan Kaplumbağa,Karnı Acıkan Kedi, Yardımsever Kanguru, Mis Kokulu Kokarca, Evi Eriyen Kutup Ayısı, Ezo ve Samba Doğum Günü, Ezo ve Samba Renkler, Ezo ve Samba Yaz Tatili adlıkitapları, Çanakkale Belediyesi tarafından Çocuk Kültür Evi atölye programlarına devam eden çocuklara hediye edilecek.

Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları:

https:www.facebook.comcocukkulturevi

https:www.instagram.comcocukkulturevi

https:twitter.comCocukKulturEvi

Ayrıntılı Bilgi İçin: Cevatpaşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak NO: 26A  

Telefon: 0 286 217 73 11

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir