Çocuklara Hırsızlık Yaptıran Çeteye Darbe

15 Haziran 2010

Çanakkale’de düğün salonu ve çay bahçesi gibi kalabalık mekanlarda çocuklara çanta ve cüzdan hırsızlığı yaptırdığı öne sürülen 4 kişi ile 2 çocuk yakalandı.

Kordonboyu’ndaki Çanakkale Belediyesi Sosyal Tesisleri Düğün Salonu ve Tuğsavul Caddesi üzerindeki Çataltepeliler Lokali’nden dün (pazar) saat 21.45 sıralarında, yarım saat arayla iki hırsızlık olayının yaşandığı bilgisini alan polis, eşkali verilen, Bursa plakalı bir otomobile binip uzaklaşan, 10- 12 yaşlarındaki, turuncu tişörtlü bir kızın peşine düştü. Tarife uyan kız çocuğunun içinde bulunduğu 16 RC 430 plakalı otomobil kısa süre sonra trafik ekiplerinin de desteğiyle durduruldu. Kiralık olduğu saptanan otomobildeki turuncu tişörtlü kız çocuğu ve aynı yaşlardaki arkadaşı ile onlara hırsızlık yaptırdığı öne sürülen C.S., A.K., Ö.S. isimli kadınlar ve sürücü R.K. gözaltına alındı.

Düğün salonu ve çay bahçesi gibi kalabalık mekanlarda çocuklara çanta ve cüzdan hırsızlığı yaptırdığı iddia edilen 3’ü kadın 4 zanlı ile 2 çocuk, sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

[Kaynak: Memleket Haber]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir